V roce 2015 se vedení mezinárodního workshopu pro studenty divadelních škol ujal holandský tanečník a režisér Frank van de Ven.

Dílna nabídla účastníkům, komplexní přístup k tréninku a performance, který zkoumá průnik těla s jeho prostředím. Tělo je zde koncipováno jako neustále se proměňující a nikoliv pevná či oddělená entita a v tomto smyslu se podobá počasí. Počasí je vnímáno jako komplexní systém sil a vlivů proudících skrz tělo a svět i mimo ně.

Termín a filozofický základ pro Body Weather / Počasí těla koncipoval na začátku 80. let tanečník Min Tanaka. Metoda pak byla dále rozvíjena na seminářích po celém světě. Frank van de Ven byl členem Tanakovy Mai Juku Performance Company v Japonsku v letech 1983-1991. Společně s Katarinou Bakatsaki vede program Body Weather Amsterdam, platformu pro trénink a performance. V současné době jsou oba pravidelnými hostujícími učiteli na SNDD – School for New Dance Development v Amsterdamu.
Frank van de Ven je tanečník a režisér žijící v Amsterdamu. Vede Body Weather Amsterdam, platformu pro vzdělání a performanci.